چرا از تیاور خرید کنیم؟

شما با هر خرید از تیاور بر زمین و سرزمینمان تاثیرگذار خواهید بود.

در هر ثانیه 350 متر از جنگل های ایران در حال نابودیست، به همین خاطر ما بر آن شدیم تا به ازای مقدار مشخصی از فروش محصولاتمان، بدون دریافت مبلغ اضافه به جهت تحقق رویا و رسالتمان در جنگل های هیرکانی، درخت بکاریم.

به علاوه شما با خرید از تیاور به توسعه زندگی روستایی و حفظ محیط زیست کمک می کنید، حمایت از روستاییان و ایجاد اشتغال برای آنها تاثیر به سزایی در جلوگیری از مهاجرت آنها به شهر دارد، و ایجاد اشتغال روستایی کمک شایانی به جلوگیری از تخریب جنگل می نماید چرا که روستاییان مجبور نیستند به دلیل تامین هزینه های زندگی ناچار به قطع درختان و فروش زمینهایشان به افراد غیر بومی شوند.

ما با رعایت استاندارهای تجار منصفانه و طراحی یک مدل کسب و کار پویا، که آن را از طبیعت الهام گرفته ایم، قدم به دنیای کار و کسب ها گذاشته ایم، و با شعار “از طبیعت برای طبیعت” این چرخه را آغاز کرده ایم، چرخه ای که با محصولات کشاورزی که طبیعت به ما بخشیده است آغاز می شود و دوباره با حس و انرژی مضاعف به طبیعت باز می گردد، تا این چرخه بتواند برای همیشه به حیاتش ادامه دهد و به زمین و موجوداتش نه تنها آسیبی وارد نکند بلکه با کاشت نهال به احیاء آن نیز بپردازیم.

تا پایان آبان 1400 بیش از 1650 نهال و بذر بومی هیرکانی به یاری و لطف شما کاشته شده است و مستقیم از 17 کشاورز خرید و حمایت کرده ایم.

برای اطلاعات و جزئیات بیشتر در خصوص فعالیت ما، مصاحبه تیاور با هفته نامه اقتصاد نوآوری ایران کارنگ را مطالعه کنید.

شفاف سازی در قیمت گذاری:

تیاور تا امروز سهم کشاورز را در محصولات بین 60 تا 70 درصد قیمت هر محصول قرار داده است و الباقی مبلغ هر محصول به بسته بندی، سود تیاور و هزینه کاشت نهال در جنگل های هیرکانی اختصاص یافته است.