داستان ما

تی یاور در زبان شیرین گیلکی به معنای یار و یاور تو است. که ما آن را اینطور تعبیر کردیم : تیاور، یار و یاور زمین. ما با راه اندازی تیاور قصد داریم رسالتمان را محقق کنیم: توسعه اشتغال روستایی و احیاء جنگل های هیرکانی.

ما کمک می کنیم تا با حذف واسطه ها، کشاورزان با قیمت مناسب تر و به صورت نقد محصولاتشان را بفروشند و این حمایت منجر به تداوم زندگی آنها در روستا می شود. در مقابل، مصرف کنندگان با بهترین قیمت و کیفیت، به محصولات درجه یک گیلان دسترسی پیدا می کنند.

رسالت ما که عاشق زمین و طبیعت آن هستیم حفظ آن است. ما با همراهی شما در ازای مقدار مشخصی از فروش محصولاتمان، بذر درختان بومی جنگلهای هیرکانی را جمع آوری میکنیم، تا رسیدن به یک نهال بالغ از آن نگهداری می کنیم و بعد نهال را به جنگل منتقل میکنیم بعلاوه در پایان هر ماه به نسبت فروش، مبلغی را صرف کاشت نهال بومی در منطقه حفاظت شده لیشک سیاهکل میکنیم و با این کار به پاک کردن رد کربن و حفظ محیط زیست کمک میکنیم و این "تاثیری جاودان از ما و شما بر زمین است. "

برای اطلاعات و جزئیات بیشتر در خصوص فعالیت ما، مصاحبه تیاور با هفته نامه اقتصاد نوآوری ایران کارنگ را مطالعه کنید.

شفاف سازی در قیمت گذاری:

تیاور تا امروز سهم کشاورز را در محصولات بین 60 تا 70 درصد قیمت هر محصول قرار داده است و الباقی مبلغ هر محصول به بسته بندی، سود تیاور و هزینه کاشت نهال در جنگل های هیرکانی اختصاص یافته است.